На головну

БІОГРАФІЯ

Тітов Юрій Миколайович народився в м. Києві. У 1997 р. закінчив середню школу №15 з відзнакою. У 1998 р. за високий мистецький хист нагороджений стипендією та дипломом Українського фонду культури за програмою "Нові імена України" очолюваною Лауреатом Шевченківської премії, академіком, поетом Борисом Іллічем Олійником, де і відбувся його перший творчий вечір. У 2010 р. закінчив відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" за фахом Журналістика, видавнича справа та редагування.

За заслуги і мужність нагороджений Українською православною церквою орденом преподобного Іллі Муромця. За активну громадську роботу Міністерством праці та соціальної політики в 2002 р. нагороджений Почесною грамотою. Нагороджений Почесною грамотою Київського міського голови (2007 р.) У 2005 р. за творчі досягнення став Лауреатом премії Кабінету міністрів України. Відзначений подякою Прем'єр-міністра України за літературні твори для дітей та юнацтва, що сприяють вихованню підростаючого покоління у дусі національної гідності, духовності та любові до Батьківщини.

Зі своїм творчим колективом запрошений до участі в Міжнародній конференції "Колиско – конференція 2006" у м. Судак за участю представників країн Європи та Азії, де до того ж відбулося театральне дійство за його віршем "Бо вічний вогонь Прометея горить".

Лауреат Всеукраїнських радіо фестивалів "Осіннє рандеву", "Прем'єра пісні" та "Рідна мати моя". Лауреат православного фестивалю "Благодатне небо". Лауреат літературно-мистецької премії ім. Дмитра Луценка "Осіннє золото".

У 2000 р. був прийнятий у Національну спілку письменників України за рекомендацією поета, лауреата Шевченківської премії В.О Забаштанського, заслуженого діяча мистецтв Г.Т. Чубач та заслуженого діяча мистецтв В.В. Женченка.

Юрій Тітов автор збірок поезій, виданих за сприяння благочинних організацій та благодійного фонду "Богуслав"

Вічний шлях (1997 )
Обличчям до небес (1999)
Під вічним горінням свічі (2001)
Моя душа не може не співати (2005)
У святім ореолі (2007)
Зачароване диво (2010)
Я за Вас помолюся... (2012)

Книжок для дітей:
Наш край (2010)
Бігла стежечка до лісу (2010)

Вірші Юрія Тітова записані на аудіо касети бібліотеки ім. Островського. Театралізовані студентами інституту ім. Карпенка-Карого. Проводяться зустрічі з читачами бібліотек.

Поезія автора лунає із вуст неповторного майстра художнього слова, Народного артиста України, Шевченківського лауреата Анатолія Паламаренка, Народного артиста України, Шевченківського лауреата Олексія Богдановича, Заслужених артистів України Петра Бойка, Анатолія Гнатюка та Василя Обручова.

Пісні на вірші Юрія Тітова написані у співдружності з композиторами: Ігорем Полярушем, Мар'яном Гаденком, Валентиною Кулик, Анатолієм Матвійчуком, Едуардом Бриліним, Анатолієм Безугленком, Віталієм Кияницею, Ігорем Вовчаком, Ігорем Якубовським, Леонідом Федоруком, Станіславою Лясотою, Олександром Ткаченком, Степаном Школьним, Світланою Шаровою, які звучать у виконанні Героя України, Лауреата Шевченківської премії, Народної артистки України Раїси Панасівни Кириченко, Народних артистів України : Анатолія Матвійчука, Віктора Шпортька, Олександра Василенка, Леоніда Сандуленка, Заслужених артистів України: Оксани Калинчук, Наталії Шелепницької, Світлани Мирводи, Марти Шпак, лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів: Тетяни Школьної, Маркіяна Свята, Ігоря Вовчака, Ігоря Якубовського, Володимира Прокопенка, Станіслави Лясоти, ансамблем Київського Національного університету культури і мистецтв та ансамблем "Благовість – 2000".

Творчі вечори поета відбуваються у багатьох культурно-мистецьких закладах столиці України: в Українському фонді культури, Національній спілці письменників України, Київській дитячій академії мистецтв, Київському міському будинку вчителя, Національній філармонії України.

Відзначений Стипендією міського голови, Почесною грамотою районної Оболоннської держадміністрації м. Києва (2004р.)

Пісні на вірші поета звучать з ефіру першого та третього каналів НРКУ як на Україну так і у мережі Інтернет.

Як член журі брав участь у фестивалі університету "Україна" "Сяйво надії".

Проводяться зустрічі зі школярами, ліцеїстами, студентами, творчими колективами Києва та різних міст України.

За сприяння благодійного фонду "Богуслав" побачили світ ліцензійні компакт-диски "Зву тебе я золотою долею" та "По дорозі добра".

Активно продовжує працювати зі співаками та композиторами, створює українські версії світових шлягерів, пише українською та російською мовами. Його поетичне слово насичене не лише душевною лірикою, а й стійкою громадянською позицією, щирим вболіванням за минуле і сучасне рідної України, свого доленосного народу.

Посилання на інші сайти →