На головнуМайдан у серці поета

Події, що відбулися на Майдані у Києві на початку 2014 року, не залишили байдужим поета і болісно відгукнулися в його серці. Незламний духом патріот, Юрій живим словом доніс свій біль за рідну Україну, за життя кожної людини.  Детальніше...

«Над висотою Божого горіння» – з такою назвою відбувся творчий вечір Юрія Тітова 24 квітня 2014 року.

На творчу зустріч з поетом, яка проходила у Бібліотеці Дружби народів, завітали гості та давні друзі Юрія.

В наш неспокійний час найбільшим дефіцитом для людини є душевне спілкування. Тому цілющим ковтком чистої джерельної води стала для присутніх поезія Юрія, зіткана з любові, чистоти і святості.

Вірші Юрія прозвучали на вечорі у виконанні учнів Фінансового ліцею, а пісні на його вірші задушевно виконала заслужена артистка України Світлана Мирвода. На заході були присутні батьки Юрія – Лідія Петрівна і Микола Леонідович, друзі-поети Лариса Петрова і Владлен Ковтун. Директор Благодійного фонду «Богуслав» Світлана Фещенко передала найщиріші вітання від великого друга Юрія, Голови правління фонду, Романенка Володимира Івановича. На вечорі також виступили представники Українського радіо – журналісти Леся Самійленко та Олена Трофимович.

...Живе в Києві поет – мужній і нескорений. До нього тягнуться люди, бо душа його невичерпна: вона несе у цей бурхливий світ добро, світло, оптимізм та надію.

Радіопрограма «Обрії» на Першому каналі Українського радіо «УР-1»: Про творчу зустріч ліцеїстів із відомим київським поетом Юрієм Тітовим