На головну

Зачароване диво

31 Травня 2010 року в Київському міському Будинку вчителя (вул. Володимирська, 57) відбувся творчий вечір молодого талановитого поета Юрія Тітова, де презентувалася нова поетична збірка «Зачароване диво».

Пропонуємо Вашій увазі запис радіопередачі «Обличчям до людей» на Першому Національному від 26.05.2010 – інтерв’ю з друзями поета.


«Обличчям до людей»
mp3 28 Мб


* * *

У березні 2010 року за повної підтримки Благодійного Фонду «Богуслав» вийшла з друку нова збірка поезії Юрія Тітова «Зачароване диво».Моя нова книга лірики "Зачароване диво" створена під великим впливом Божої Любові. У ній майже немає мінору, а біль за рідну Україну, виключно світлий та освячений променем долання усіх негод.

Свій творчий доробок я уклінно й щиро присвятив жінці-матері Марії Минівні Романенко, яка дарувала світові доброго, вірного Богові та людям сина. Тему жінки — берегині нашого Роду ніколи не зможе обійти моя любляча душа. Доземно вклоняюсь благословенному осередку доброти та людяності Благодійному фондові «Богуслав» за надійну підтримку.

Любов до Бога, патріотичні настрої, шана відомим велетам нашого народу, оспівування краси природи отчого краю, ніжне кохання… Отакі проникливі мотиви складають моє нове творіння. Окремими двома розділами до книги увійшли вірші, написані російською мовою, де також панує Любов до всього сущого.

Тож хай надасть кожному читачеві безмірної наснаги моє «Зачароване диво».

Юрій ТітовБлагословенний творчий подвиг

Нова книга поезії Юрія Тітова «Зачароване диво» – це досить складна партитура з багатьма мікромотивами, ліричними відступами, напруженим до неможливості голосом залюбленої душі ліричного героя. Особливо вражає експресія вірша, який дав назву цій книзі:

Не любити тебе неможливо,
Не страждати за тебе не можна.

Отак Юрій Тітов сповідається перед своєю рідною Україною. Ясніше і правдивіше не скажеш… З особливою любов’ю я потягнувся до перлинки Юрія Тітова – «Намалюй мене, світе!»  Такого вірша просто не напишеш:

Намалюй мене, світе, в собі
І залиш цей портрет на каштанах,
Та додай неповторність добі
За мої недолічені рани.

Без хвороб – у пресвітлих очах
Ти окресли мене монологом,
Щоб купалося серце в думках
І не меркла душа епілогом.

… Господи! А яка  ж у нього душа і серце?! Він любить усе чисте і красиве, велике і правдиве! Він оспівує своєю непорочною душею все, що бачить і чує: від метелика до Софійської дзвіниці, від краплини дощу до океану! Він любить Бога, свою Україну, свій народ, свою історію, свою солов’їну мову так, як ніхто!..

…сьогодні в Києві живе, працює – і бореться за кожний свій день! – легендарна постать (зі своїми терпінням і мужністю), громадянин, Поет – Юрій Тітов.

Лауреат літературної премії імені Андрія Малишка
Віктор Женченко

Зачароване диво
Поза часом
Поэзия моя
Всего дороже
Живу Вкраїною своєю
Как по лестнице
До епохи
Ода жінці
Не почужію
Да будет путь благословен
Звуки доброты
Нема політикам довіри
Землиця любимої мами
Когда начинается лето
Нескінченний мотив
Атлант
Ненужных слов померкла пустота
Святі поради
Хочу
В открытом море
Пісенна спадщина Дмитра Луценка
Я молю Вас, собратья!
ГОЛОДОМОР
Крымский вечер парил
Всхожу я словом неустанно
Моя любов
Южная ночь
Пісня наша
Вклонюся просторам
Черкаська ода
Я растворюсь в небесном звездопаде
Миколі Гоголю
Моей Евпатории
Повінчані коханням
Ещё не всё
Лесі Українці – моїй сестрі по Долі
На захист слова
За древо роду
Розмова
Ніч поезії
Знову море
Мій Отче
На Покрову
Заручник музики, Поезії заручник...
Сурмач
В часі благодатної пори
Надія золота
Благословенне літо України